1396/5/6 جمعه سامانه‌ی پیش‌ثبت‌نام بدون آزمون (براساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور استان تهران
  • ⭕️ ورژن جدید سامانه‌ی پیش‌ثبت‌نام بدون آزمون (براساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور استان تهران (براساس سهمیه‌های مرداد و آبان سال گذشته)

آدرس سامانه‌ی پیش‌ثبت‌نام👇👇

http://form.tpnu.ac.ir


1- هدف از راه‌اندازی این سامانه جمع‌آوری اطلاعات علاقه‌مندان ثبت‌نام براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور است و ثبت اطلاعات در آن به‌مثابه ثبت‌نام قطعی در دانشگاه نخواهد بود و هیچ حق قانونی‌ای برای ثبت‌نام‌کننده ایجاد نخواهد کرد.
2- ثبت‌نام در دانشگاه پیام نور بعد از صدور جواز از سوی سازمان سنجش کشور و درج اطلاعات توسط علاقه‌مندان در سامانه‌ی اصلی ثبت‌نام به آدرس sanjesh.org قطعی خواهد شد. شایان ذکر است به‌محض آغاز ثبت‌نام قطعی مراتب به افرادی که اطلاعات خود را در سامانه‌ی پیش‌ثبت‌نام درج کرده‌اند، اطلاع‌رسانی خواهد شد. 
3- رشته‌محل‌های موجود در این سامانه براساس ثبت‌نام تکمیل ظرفیت و بدون آزمون دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 96-95 تنظیم شده است و درج آنها صرفا براساس این پیش‌فرض است که در سال تحصیلی جاری نیز امکان اخذ دانشجو مطابق رویّه‌ی سال گذشته به دانشگاه پیام نور داده خواهد شد. لذا اگر امکان ثبت‌نام بدون آزمون همانند روال سال گذشته به دانشگاه پیام نور اعطا نشود، ثبت‌نام در این سامانه کان لم یکن تلقی خواهد شد. 
4- دانشگاه پیام نور در سال گذشته براساس مجوز سازمان سنجش در دو بازه‌ی زمانی مردادماه (هم‌زمان با انتخاب رشته‌ی کنکور سراسری کارشناسی) و آبان‌ماه ثبت‌نام براساس سوابق تحصیلی داشته است.
5- از آنجاکه برخی از رشته‌محل‌های دانشگاه پرطرفدار هستند و تعداد متقاضیان ثبت‌نام در آنها بالاست، ضرورت دارد علاقه‌مندان در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از اطلاع‌رسانی از سوی این سامانه نسبت به ثبت‌نام از طریق sanjesh.org اقدام نمایند. سامانه پاسخ‌گوی تبعات تأخیر از سوی متقاضیان نخواهد بود.
6- اطلاعات این فرم صرفاً جهت اطلاع رسانی در زمان ثبت نام نهایی به داوطلب مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به صورت محرمانه نزد دانشگاه پیام نور محفوظ است.
7- هر داوطلب امکان ثبت یک رشته محل را دارد.
8- فیلد مربوط به کد ملی به صورت هوشمند است و کد ملی صحیح را می‌پذیرد. در ضمن کد ملی را با اعداد انگلیسی ثبت کنید

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما