1391/9/21 سه شنبه اطلاعيه سازمان سنجش درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت شركت در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي پيوسته و كارداني به كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور سال 1391 و تاريخ برگزاري آزمون مذكور  
ضمن آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلبي كه در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي پيوسته و كارداني به كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور سال 1391 ثبت‌نام نموده‌اند بدينوسيله به اطلاع مي رساند؛

آزمون كارشناسي پيوسته در صبح روز جمعه 24/09/1391 و آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد در بعدازظهر روز جمعه 24/09/91 در 175 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. ‌ضمناً آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته فقط در مراكز استان برگزار مي گردد.

 
نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون مقاطع مختلف دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور
 
كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز دوشنبه 20/09/1391 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به سايت اينترنتي سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي رسيد خريد اينترنتي مشخصات كارت اعتباري خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كد رهگيري يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
 
جهت كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده راهنماهاي مربوطه مي توانيد به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس http://www.sanjesh.org مراجعه نماييد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.